Lokalita

Hotel Hladina v srdci nejkrásnějších vyhlídek na Vltavu

Najdete nás na pravém břehu Slapské přehrady, asi 50 kilometrů jižně od Prahy.

Na své si u nás přijdou milovníci vodních radovánek, výletníci, cyklisté… i všichni ti, co se chtějí oddávat sladkému nicnedělání. Za horkých letních dnů a večerů vás obsloužíme v plážovém bistro-baru, kde nabízíme domácí limonády, osvěžující koktejly, kávové speciality, točenou Opočenskou, čerstvé sendviče a další občerstvení. Hotelová restaurace s terasou orientovanou k lesu pak vaří večeře à la carte.

Kdyby vás přepadla dlouhá chvíle, můžete si u nás půjčit paddle, dvoumístný kajak, nebo lodičku s motorem a odjet prozkoumávat slapské meandry. Na Hladině je vám k dispozici také tenis, ping pong, stolní fotbal a biliár. Menší děti se můžou dosyta vyřádit v herně.

Hladinu jsme koupili loni na podzim a postupně ji vylepšujeme. Víme, že nemáme v rukách luxusní resort, zakládáme si ale na spokojenosti hostů. K tomu patří čistota pokojů, chutné snídaně a večeře, vodně-sportovní vyžití a samozřejmě – milý personál. Tuto sezónu jsme investovali hlavně do spánku – matrací, polštářů a povlečení. Renovovali jsme saunu, pořídili nová dřevěná mola, s pomocí našich synků vybavili hernu pro děti. Želvu Karolínu, kterou jsme dostali spolu s hotelem, jsme přestěhovali do většího akvária, ve kterém si spokojeně plave nebo se vyhřívá pod lampou.

Hotel Hladina je vyhledávané místo pro firemní akce, teambuildingy, školení, i soukromé oslavy a svatby.

Hotel Hladina
Nebřich 29, 257 44 Netvořice

Zobrazit na mapě

Hotel Hladina

Nebřich 29, 257 44 Netvořice

Zobrazit na mapě

Lenka Černá

775 555 199
info@hotelhladina.cz

Kontaktovat hotel Hladina

Provozovatel

Hladina Slapy, s.r.o.
Rytířská 410/6
Praha 1, 110 00
IČ: 11745959

Kontaktovat hotel Hladina

Rezervace pokoje

Nezávazná rezervace

Rezervace akce

Nezávazná rezervace